Metin2 Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BMK kérlek segíts!!!

3 posters

Go down

BMK kérlek segíts!!! Empty BMK kérlek segíts!!!

Témanyitás  eden007 Kedd Jan. 22, 2013 5:34 pm

Az aa kérésem, kérdésem, hogy amikor rámegyek az indítóra és rámek, h START és azt irja ki, hogy: PYTHON LIBRARY file not exist! Én nemtudok ezzel mit kezdeni, ha tudod, h hogy kell ezt korigálni akor kérlek mond el a menetét, vagy küldj el nekem kérlek egy normális JÓ indító linkjét! amugy meg semelyik gyerek se rakott fel olyan vidit a szerverkészítésnél, hogy bemutatta volna, h hogy kell berakni vagy mit kell berakni pl.: granny2.dll, python22.dll, mss32.dll, msvcr70.dll STB... annyira iritál, hogy nem tudom használni a szeróm amit csináltam már 1hete és ezzel baszaxom hogy el tudjam indítani... Úgyhogy legyél szíves akárhogy, akármivel segíteni! előre is "köszönöm" ha lesz mit).

eden007

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jan. 22.

Vissza az elejére Go down

BMK kérlek segíts!!! Empty Re: BMK kérlek segíts!!!

Témanyitás  BMK Kedd Jan. 22, 2013 6:22 pm

Szia. ITT AZ INDÍTÓ KATT A SZÖVEGRE ! amúgy javaslom a ddmt2 klienst és ne patcheld fel.
BMK
BMK
Admin

Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Dec. 06.

Vissza az elejére Go down

BMK kérlek segíts!!! Empty Fórum készítés

Témanyitás  Donut Kedd Május 07, 2013 4:13 pm

Hali.!
Lehet, hogy kicsit régebben lett írva, de azért hátha. Smile
Láttam írtál szerver készítésről, és egy olyan nagy kéréssel/kérdéssel fordulnék hozzád, hogy ha van időd/kedves le tudnád-e nekem írni részletesen, hogy hogyan csináltad a fórumot? Rengeteg helyen kerestem, kérdezősködtem de vagy nem találtam vagy csak szimplán törölték a hozzászólásomat. Nagyon megköszönném ha lenne rám időd. Smile

Donut

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. May. 07.

Vissza az elejére Go down

BMK kérlek segíts!!! Empty Re: BMK kérlek segíts!!!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.