Metin2 Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Old Legend's

2 posters

Go down

Old Legend's Empty Old Legend's

Témanyitás  BMK Vas. Jan. 13, 2013 10:03 am

Teszt szerverünkön az alábbi fejlesztéseket hajtottuk végre !


2013.01.12: Kovács gyakori törése javítva
2013.01.12: Gamefájl csere
2013.01.12: CONFIG fájlok átírásra kerültek
2013.01.13: OX bug javítva
2013.01.13: NPC nevek magyarosítva
2013.01.13: Biológus küldetések lv:30-90-ig sikeresen behelyezve
2013.01.13: Felesleges küldik törölve
2013.01.15: Farm map
2013.01.16: Kliens tuning
2013.01.18: Farm map boss,metinkő 15m
2013.01.19: Céh telkek


A hozzászólást BMK összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 19, 2013 2:42 pm-kor.
BMK
BMK
Admin

Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Dec. 06.

Vissza az elejére Go down

Old Legend's Empty Re: Old Legend's

Témanyitás  BMK Kedd Jan. 15, 2013 3:43 pm

Old Legend's

A névből leszűrve ez egy old stílusú szerver lesz.Sokan azt gondolják, hogy csak azért mert nem tudunk berakni új fegyver&vértett ...nos el kell keserítsem az illetőket mivel van saját itemünk illetve saját kiterjesztésú boss ládáink ezen kívül akik régebben is velem tartottak azok tudják, hogy értek a bugok,gamefájl patcheléséhez,kliens stb.Sokan a mai napig is felkeresnek Skype-on, hogy segítsek illetve készítsek szervert.

Az Old Legend's szerver csak arra próbál koncentrálni, hogy legyen kicsit old stílusú de ne legyen annyira unalmas.Ezért bevezetünk pár újítást.

-lv:30-90-ig Biosz küldik.
-Minden 10 szintenként küldetés ami értékes tárgyat,yangot,exp-vel fog megjutalmazni téged.
-kk-k az oktatoknál kapható.
-Lélek kő a farm mappon szerezhetőbe a leggyorsabban ahova belépővel lehet bejutni szint határ nélkül.
-Szorzók viszonylag a fejlesztés,shopok-hoz igazítva.
-Gyakori droop eventek pl:Hold fény láda,Hatszög láda.
-Minden szombat és vasárnap 1-1 OX event új kérdésekkel.

Farm map: Ne feledjétek ez a ti kezetekben van ! részletek facebook: KATT IDE ! Ha nem éri el a maximális számot a Like & Megosztás 2013.01.31-ig akkor marad az eredeti felállás ami az alábbi: 30perc és 60perc korlát illetve nincs boss.

Ne feledjétek.A GM-ek nem azért vannak, hogy cucot adjanak illetve szintett yangot rangot egyebet hanem, hogy a csalókat szűrjék ki illetve a bugokat jelentsék az SA-nak.Eltünt tárgyakért nem válalunk felelőséget ! ItemShop-ból való rendeléskor nem megérkezet sé vagy tárgy esetén írj a supportra.

NYITÁS HAMAROSAN !
BMK
BMK
Admin

Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Dec. 06.

Vissza az elejére Go down

Old Legend's Empty Re: Old Legend's

Témanyitás  BMK Hétf. Jan. 21, 2013 6:25 pm

Bizonytalan időre hanyagolnom kell a szerverkészítést.Ez azt jelenti, hogy vagy a következő hónapba lesz szerver vagy Június-tól. Sajnos a metin2 szerver készítés már 2éve leáldozta magát a wow&diabló style miatt és a 250-255 szint miatt.Sok a hostos szerver ami üzemel kb: 1-4hónapot többet nem.Ha én szeretnék szervert futtatni akkor annyira profi szervert kell készíteni, hogy abból fent lehessen tartani a szervert mivel a mai szerverek 95%-a gagyi és 5%jó ebből 4%külföldi 3%magyar 1%hamachis.

Lényeg akkor az alábbiak:
-Kevés rá az igény
-Nincs elég idő
-Felesleges pénz kidobás
-Alig van valami jövedelem belőle
-Nem lehet megbízni az GM csapatba(tisztelet a kivételnek)
-Lassan 3éve foglalkozok szerver készítéssel tapasztalataim az évek allat az lett, hogy a metin2 egyre jobban el lett gyerekesedve.Lásd: GF metin2,PvP NEW,PUMT2

Ami top szerver marad számomra ahol eddig jól éreztem magamat: DDMT2,AzorisMt2,pvm2,OldMt2



ABBA HAGYOM A METIN2 BIZNISZT !!!
BMK
BMK
Admin

Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Dec. 06.

Vissza az elejére Go down

Old Legend's Empty Re: Old Legend's

Témanyitás  kampec Hétf. Jan. 21, 2013 9:18 pm

Hát ez van én már mióta nem játszodtam Metinen. Utoljára a te szervereden ütem el az időt mostanság inkább Minecraftozok. Legalább abban nincsen KÖCSÖG DMG-s akit bannolnak s akkor tagadja, hogy ő nem.Metinen pedig még az van, hogy holmi 12 éves kis szarházi semmirevaló pöcsök költik az anyuk pénzét amit nehéz MUNKÁVAL(Sokan ezt a szót már nem ismerik, nem tudják mit is jelent.) szereznek meg. És ők csak úgy kibasszák az ablakon.

Hová fejlődött a Világ 12 éves kis szarók irányítanak mindjárt mindent. Na én ezért gyűlöltem meg a Metint. Elsőre milyen jó is volt barátok is játszodtak s milyen jó volt mikor SÉ nélkül lehetett nyugodtan játszani. De manapság olyan szerver nagyon nincs ahol ne lenne Item Shop. Ahol megvesszük anyuci pénzire a legjobb felszerelést hogy TOP 1 PVP-s lehessen. De ez nem ér semmit se.

Na de elég énszerintem a szófosásból. A lényeg az hogy ahogy BMK írta a szerverek 95% fos és ezek hátában is csak a gazdagodás irigység vágya van. Mert tudjuk milyen az ember látja hogy a másiknak valami sikerül ő is kell egyből utánozza.


Ja és ne feledjétek a mai világban minden a PÉNZRŐL szól!!!

Üdv Kampec.
kampec
kampec
Admin

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Dec. 06.

http://kampec-blogja.weebly.com/

Vissza az elejére Go down

Old Legend's Empty Re: Old Legend's

Témanyitás  BMK Kedd Jan. 22, 2013 4:03 pm

kampec írta:Hát ez van én már mióta nem játszodtam Metinen. Utoljára a te szervereden ütem el az időt mostanság inkább Minecraftozok. Legalább abban nincsen KÖCSÖG DMG-s akit bannolnak s akkor tagadja, hogy ő nem.Metinen pedig még az van, hogy holmi 12 éves kis szarházi semmirevaló pöcsök költik az anyuk pénzét amit nehéz MUNKÁVAL(Sokan ezt a szót már nem ismerik, nem tudják mit is jelent.) szereznek meg. És ők csak úgy kibasszák az ablakon.

Hová fejlődött a Világ 12 éves kis szarók irányítanak mindjárt mindent. Na én ezért gyűlöltem meg a Metint. Elsőre milyen jó is volt barátok is játszodtak s milyen jó volt mikor SÉ nélkül lehetett nyugodtan játszani. De manapság olyan szerver nagyon nincs ahol ne lenne Item Shop. Ahol megvesszük anyuci pénzire a legjobb felszerelést hogy TOP 1 PVP-s lehessen. De ez nem ér semmit se.

Na de elég énszerintem a szófosásból. A lényeg az hogy ahogy BMK írta a szerverek 95% fos és ezek hátában is csak a gazdagodás irigység vágya van. Mert tudjuk milyen az ember látja hogy a másiknak valami sikerül ő is kell egyből utánozza.


Ja és ne feledjétek a mai világban minden a PÉNZRŐL szól!!!

Üdv Kampec.

Igazad van itt csak a pénzről szól minden.Én még egy metin2 videó sorozatott végig viszek azután nem fogok töőödni a metinnel csak akkor ha felkér valaki a szervere konfigolásához persze nem hólni szar házi szervert hanem szervergépest.Jelenleg Counter Strike 1.6 szervert üzemeltettek zombi módban de lehet egy minecraft szervert is bérelni fogok ott legalább az ember a kreativítását megmutathatja másoknak nem úgy mint a metin2-ben hogy "GM PM PLS PLS PLS" "Anyád GM" stb.


A fórum továbbra is elérhető lesz számotokra.
BMK
BMK
Admin

Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Dec. 06.

Vissza az elejére Go down

Old Legend's Empty Re: Old Legend's

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.