Metin2 Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csatlakozás hiba

2 posters

Go down

Csatlakozás hiba Empty Csatlakozás hiba

Témanyitás  Xyzor Pént. Feb. 22, 2013 1:09 pm

Hello!

A problémám az lenne, hogy nem tudnak felcsatlakozni a szerveremre. scratch

A szerver otthoni gépen fut. Hamachi-s szervert csináltam (3 oldal leírása alapján, de lényegében mind ugyan azt írták). A portmap-on belül az összes portot kiengedtem és az ip-címet átírtam ahol kellett. A sf-hoz tartozó kliensről próbáltunk felcsatlakozni egy másik gépről. Azonos a hamachi verzió is. Úgy is próbáltam, hogy a tűzfalat kikapcsoltam, de nem működött. Mikor megpróbált fellépni azt írta ki, hogy nem tud kapcsolódni a szerverre. Viszont engem felengedett. Shocked

Előre is köszönöm a segítséget!

Xyzor

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

Csatlakozás hiba Empty Re: Csatlakozás hiba

Témanyitás  BMK Vas. Feb. 24, 2013 7:05 am

Szia.Portmapp vagy a hamachi-ban lehet a hiba.Nyitottál külön hálózatot hamachiban a játékosoknak ? Mert ha nem akkor nem csodálom Very Happy A hamachi adatokat meg adtad nekik ? A Játékosaidnak küld el az indítót az is lehet hiba, hogy ők nem tudnak indítót csinálni.

ui: A regisztrációs oldal nekik bejön ?
BMK
BMK
Admin

Hozzászólások száma : 70
Join date : 2012. Dec. 06.

Vissza az elejére Go down

Csatlakozás hiba Empty Re: Csatlakozás hiba

Témanyitás  Xyzor Vas. Feb. 24, 2013 7:18 am

A portmapban ezek a portok vannak nyitva:
13000 | 13001 | 13002 | 13003 | 13004 | 11002 | 13061 | 13099 | 3306(navicat) és csak a 22-es port, a filezilla nincs nyitva.

A hamachi-ban egy külön hálózatot csináltam és oda csatlakoznak a játékosok (csak 1 emberrel próbáltam).

A weboldalt nem csináltam meg, viszont a xampp webszerverem fő könyvtárát eltudja érni hamachi ip-n keresztül.

Ugyan azt az indító fájlt használja mint én.

Xyzor

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

Csatlakozás hiba Empty Re: Csatlakozás hiba

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.